Jak zrobić zaproszenia na sylwestra?

New-Years-Eve-Invitations-480x360Styl zaproszenia na imprezę sylwestrową trzeba uzależnić od kilku czynników. Po pierwsze, musimy rozeznać się, dla kogo dokładnie robimy i piszemy zaproszenia: dla dorosłych. dzieci, znajomych, przyjaciół. Po drugie: czy impreza będzie tematyczna? Po trzecie: czy chcemy zrobić zaproszenia własnoręcznie czy raczej wykorzystać jakieś programy graficzne? Odpowiadając na poszczególne pytania można przystąpić do robienia zaproszeń.

Zatem: jak wykonać zaproszenia na sylwestrową imprezę?

Niezależnie czy wykonujemy jest własnoręcznie czy za pomocą komputera, warto rozważyć tekst zaproszenia oraz jego ozdobienie. Warto zdecydować się na ozdobny papier lub papeterię. Czym i jak można ozdobić zaproszenie? Można je obsypać brokatem, przykleić konfetti lub serpentynę, zrobić coś ozdobnego z papieru lub bibuły. Zaproszenie sylwestrowe powinno być kolorowe, powinno się mienić i błyszczeć. Zrezygnujemy z nudnych biało-czarnych, standardowych zaproszeń. Ozdobienie zaproszeń można uzależnić od dekoracji sylwestrowych.

Jaki tekst można wpisać na zaproszeniu?

Zanim zaczniemy się zastanawiać na tekstem, warto zadać sobie pytanie: na jaki rodzaj imprezy zapraszamy. Wtedy ustalenie tekstu zaproszenia stanie się naprawdę proste.

Przykładowe teksty na zaproszenia sylwestrowe

Rok ___ czas zacząć! Z tej okazji chcemy zaprosić Was na fantastyczną zabawę, podczas której będziemy witać Nowy Rok. Wszystkich gości prosimy o przybycie dnia 31 grudnia na godz. _____ . Nie może Cię zabraknąć!

Dnia 31 grudnia o godz. ____ wraz organizujemy imprezę pod hasłem: „____”. Pokażemy młodzieży jak należy się bawić. Elegancja, elokwencja plus odrobina szaleństwa to gwarancja udanego wieczoru. Zapraszamy!

Gdzie? U ___! Kiedy? W sylwestra! O której? Czekamy od ___ . Szykuje się niezapomniana zabawa do białego rana. Elektryzująca muzyka, super ludzie, zakąski, przekąski, napoje. Musisz tam być! O północy szampan i fajerwerki. Zabierz ze sobą koniecznie „osoby towarzyszące” – chipsy, paluszki, ciasto, alkohol. Będzie się działo!

Kochani, mamy zaszczyt zaprosić Was na domowy bal sylwestrowy. Liczymy, że będziecie razem z nami świętować rozpoczęcie Nowego Roku. Ważne chwile powinno się przeżywać z gronie zaufanych, najbliższych przyjaciół. Dlatego pamiętajcie: nasze mieszkanie w ostatni dzień starego roku czeka na Was z otwartymi drzwiami. Rozpoczęcie przyjęcia o godz. ____ .

(Visited 558 times, 1 visits today)