Jak włączyć VOD w Telewizji N?

vo-telewizja-nW dzisiejszych czasach telewizja cyfrowa to standard również w Polsce – korzysta z niej praktycznie każdy, mając dzięki temu ogromny wybór ciekawych programów i filmów o różnej tematyce. Nie mniej jednak czasami chcemy obejrzeć jakiś konkretny film, który nie jest nadawany na żadnym kanale.

Nie musimy jednak biec z tego powodu do wypożyczalni, obecnie rozwiązaniem może być w takiej sytuacji domowa wypożyczalnia VOD dostępna w ofercie Telewizji nc+.

Wypożyczalnia VOD+  zbiór  największych hitów filmowych, najgłośniejszych produkcji ostatnich miesięcy w jakości HD, które niedawno pojawiły się w kinach. Tuż po premierach nie są one jeszcze dostępne w Internecie, natomiast mogą się nimi cieszyć wszyscy użytkownicy telewizji nc+, posiadający dekoder HD z nagrywarką. Zarówno filmy fabularne, jak i najnowsze seriale można oglądać w ramach abonamentu lub z dodatkową jednorazową albo stałą opłatą miesięczną.

Jak korzystać z wypożyczalni VOD+ w telewizji nc+? Jest to bardzo proste. Wybrany film możemy zamówić przez telefon, dzwoniąc do Centrum Abonenta, czyli pod numer 801 044 944 albo 22 310 47 47, lub też wysyłając SMS na numer 70012 z kodem aktywacyjnym przypisanym do wybranego filmu  w treści. Koszt SMS-a to jedynie 62 grosze, jednak ta opcja zamawiania jest dostępna tylko dla osób posiadających dekodery PVR BOX+ HD 250 GB Philips i PVR BOX+ HD 500 GB PACE.

Film VOD+ można także zamówić przez Internet, ale jest tez możliwe wypożyczenie na ekranie telewizora, pod warunkiem, że jest on podłączony do Internetu. W przypadku dekoderów PVR BOX+ HD 250 GB Philips i PVR BOX+ HD 500 GB PACE w tym celu należy nacisnąć przycisk B na pilocie, a w przypadku dekoderów BOX+, BOX+ HD, PVR BOX+, turboBOX+, mediaBOX+ nacisnąć na pilocie przycisk VOD, a następnie wybrać film i zaakceptować subskrypcję.
W przypadku gdy nie chcemy już korzystać z wypożyczalni VOD+, chęć wyłączenia usługi możemy zgłosić dzwoniąc do Centrum Abonenta pod numer 801 044 944 lub  22 310 47 47 albo listownie – przesyłając pisemną prośbę o dezaktywowanie usługi z numerem umowy, numerem PESEL i własnoręcznym podpisem.

(Visited 7 times, 1 visits today)