Jak udekorować samochód ślubny?

wedding_car_1

Dekoracja ślubnego samochodu wydaje się prosta i nieskomplikowana. Nieco trudniejsze wydaje się nam wybór konkretnej dekoracji. Można zdecydować się na ozdobę klasyczną, zabawną albo łącząca jedno i drugie. Niezależnie od tego, na jaką dekorację się zdecydujemy, ważne, aby auto prezentowało się elegancko. Należy je więc odpowiednio udekorować, żeby odróżniało się od pozostałych aut i podkreślało dostojność tego dnia. Istnieje wiele różnorodnych konstrukcji dekoracyjnych na samochód.

Jaką dekorację na samochód ślubny wybrać?

Najpopularniejsze są, oczywiście, kwiaty. Absolutnie nie są zalecane kwiaty sztuczne, należy zdecydować się na kwiaty żywe. Jeszcze kilka temu szalenie popularne były całe wiązanki kwiatowe, które były umieszczane na masce samochodu. Dzisiaj się już od tego odchodzi i młodzi częściej wybierają pojedyncze kwiaty lub niewielkie wiązanki, które są naklejane na drzwiach, masce oraz tyłu samochodu. Trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością kwiatów.

Bardzo efektownie wyglądają samochody przybrane za pomocą dużej liczby pojedynczych kwiatów bez łodyg i liści. Samochód wygląda niesamowicie, gdy kwiaty zostaną umocowane na nim w taki sposób, jakby były rozrzucone. Całość sprawia wówczas wrażenie, jakby samochód przejechał przez mocno ukwieconą łąkę.

Kolejną ciekawą dekoracją są różnego rodzaju ślubne akcesoria wykonane z kwiatów lub innych materiałów. Młodzi często wybierają cylinder ślubny, welon lub wianek. Taką dekorację przymocowuje się na masce. Rezygnuje się wtedy z pozostałych kwiatów okalających auto.

Czy może zdarzyć się tak, że nie trzeba dekorować auta? Owszem! Jeśli młoda para jest zdecydowana, aby do ślubu jechać samochodem typu kabriolet, to najlepszą ozdobą będzie ona sama! Dzięki temu, że dach jest odsuwany, żadne inne dekoracje oraz ozdoby nie są konieczne. Wręcz przeciwnie – nie są nawet wskazane. W takim wypadku można co najwyżej nakleić ciekawą i zabawną rejestrację.

Rejestracje na samochód ślubny, to kolejna ze ślubnych dekoracji. Jest w czym wybierać: od zabawnych po poważne, od kolorowych po czarno-białe, od fikuśnych po proste: „Just Married”, „Nowożeńcy”, „Pan Młody” i „Pani Młoda” ulokowane z przodu i tylu samochodu, „Droga do Raju”, „Koniec wolności”, „Młoda Para”, „Skazani na siebie”. Na tablice rejestracyjne są też często wybierane imiona pary młodej.

(Visited 152 times, 1 visits today)