Jak spędzić romantycznego Sylwestra we dwoje?

nowy-rok-w-górachRomantyczny Sylwester to marzenie każdej zakochanej pary. Tylko pytanie jak go zorganizować? Gdzie, w pensjonacie, hotelu a może w domu? Jest wiele sposobów by nie nudzić się w ostatnią noc starego roku. Kiedy wszyscy dookoła będą się bawić na hucznych imprezach balach sylwestrowych w hotelach, gdzie gwarno i tłoczno, zamiast tego lepiej pomyśleć o Sylwestrze w górach. Jeśli nie chcecie tłumów, ani bal wam nie w głowie, a wprost przeciwnie romantyczna kolacja tylko we dwoje koniecznie zarezerwujcie miejsce w przytulnym pensjonacie lub apartamencie. Taki wyjazd zazwyczaj planuje się na kilka dni, jest znacznie tańszy.

Wśród propozycji na pewno znajdą się oferty spędzenia Sylwestra w pensjonacie bez konieczności udziału w balu Sylwestrowym. Zamiast tego pójdźcie do kina na ciekawy seans, możecie świętować w jacuzzi, na basenie, w SPA, albo po prostu widać Nowy Rok w pokoju hotelowym sam na sam z dobrym jedzeniem i romantyczną muzyką. W górach zawsze jest co robić zimą. Jeśli nie Zakopane polecamy na romantyczny wieczór Karpacz. U podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy, Śnieżki nie zabraknie pomysłów by świętować zakończenie starego roku tylko we dwoje. Zapraszają Willa Eden Zacisze o wymownej nazwie, Pensjonat Karkonoski, Pensjonat Palomino- nieco oddalony od centrum Karpacza w spokojnej okolicy.

By było przyjemnie w Sylwestra i nastrojowo, trzeba stworzyć odpowiedni klimat. Nie trzeba od razu wyjeżdżać, również dobrze, w domu czy mieszkaniu uda się zaaranżować taką imprezkę dla dwojga. Smaczna kolacja, w której nie powinno zabraknąć afrodyzjaków, dobry film w kinie domowym, romantyczny masaż, dobra muzyka i taniec. A jak nie w domowym zaciszu to koniecznie przytulna restauracja, spacer uliczkami miasta, a może niebanalny sposób na oświadczyny. Jeśli macie najskrytsze marzenia których dotąd nie zrealizowaliście to również Sylwester jest dobrym momentem by to zrobić. Być może wyjazd na jedną z wysp w ciepłych krajach lub do którejś ze europejskich stolic. Tak naprawdę można bardzo wiele, wymyślić na romantycznego Sylwestra. Począwszy od kolacji we dwoje w domu skończywszy na last minute dla zakochanych. Wszystko zależy od tego co nas kręci, czy bardziej wolimy swojskie klimaty i Sylwestra w górskiej bacówce, czy ekskluzywnej restauracji w Paryżu. Chcąc zaskoczyć ukochaną czy ukochanego na pewno warto pomyśleć o czymś nietypowym, czymś, czego zupełnie ta druga osoba się nie spodziewa. Na rodzinne Sylwestry przyjdzie jeszcze czas.

(Visited 72 times, 2 visits today)