Jak powiedzieć Kocham Cię w Walentynki?

internetowe-kartkiSłowo: Kocham Cię bez względu na to kto je wypowiada, w jakich okolicznościach czy nawet w jakim języku, zawsze brzmi pięknie. Budzi przy tym masę miłych i ciepłych skojarzeń. Dostarcza ciepłych emocji. Jest jednak w naszym kalendarzu jeden szczególny dzień, w którym słowa te można wyrazić na wiele różnych sposobów. Tym dniem są Walentynki. Tradycyjnie obchodzimy je 14 lutego. Tego dnia możemy zaskoczyć ukochaną osobę, na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy jednak od trzech rzeczy, spraw. Po pierwsze: jak blisko jesteśmy z tym kimś. Po drugie: jakie relacje faktycznie nas łączą poza sferą towarzyską. I po trzecie: co tak naprawdę chcemy zasygnalizować tej osobie.

Jeśli jesteśmy bardzo blisko z daną osobą, „pakiet” możliwych pomysłów jest o wiele większy niż w przypadku gdy jest to tylko kolega z pracy lub znajoma z bloku. Gdy chcemy zatem, jedynie zwrócić uwagę kogoś, kto wpadł nam w oko, świetnym pomysłem będą e-kartki na Walentynki. Są to specjalne animacje, najczęściej z podkładem muzycznym, przygotowane właśnie na Dzień Zakochanych. Podpisując się jako Tajemniczy Wielbiciel lub Bliska Nieznajoma możemy być pewni, że wywołamy uśmiech i zaskoczenie na twarzy adresata kartki. Równie dobre co subtelne sposoby to drobne, symboliczne prezenty walentynkowe. Do swojej dyspozycji mamy między innymi: niewielkie różyczki lub lizaki w kształcie serduszka. Możemy też wykorzystać w tym celu kartki walentynkowe także w kształcie serduszka lub z jakimś śmiesznym akcentem walentynkowym.

O wiele więcej możliwości mamy, gdy nasz partner to ktoś, z kim spotykamy się już długi czas. Podobnie jest w przypadku stałych związków partnerskich. Otóż w dbałości o niecodzienne wyznanie uczucia, możemy przygotować romantyczną kolację. Jako dodatkową atrakcję, warto wykorzystać gry towarzyskie oraz zabawy erotyczne dla dwojga. Prócz tego, można tez pokusić się o zakup specjalnego flirtu w postaci kart do gry. Tego wieczoru powinniśmy też zadbać o to, by życzenia walentynkowe dla naszej drugiej połówki zabrzmiały wyjątkowo i przybrały niecodziennej formy. Najbardziej uniwersalne są zawsze życzenia z odrobiną romantyczności i słodkim upominkiem.

(Visited 41 times, 1 visits today)