Jak zaoszczędzić na Sylwestrze?

jak-zaoszczedzic-na-sylwestrzeUrządzenie świąt Bożego Narodzenia to nie mały wydatek. Na tym jednak problemy się nie kończą. W niedalekiej perspektywie jest bowiem sylwester a chyba nikt nie chce wejść w Nowy Rok z długami. Jeśli marzy nam się atrakcyjny sylwester, ale nie chcemy wydawać pieniędzy na kilkudniowe wczasy, a ceny biletów na bale noworoczne są dla nas zbyt drogie, wówczas wcale nie musimy spędzać tego wyjątkowego wieczoru w domu. Jak się okazuje, istnieje wiele możliwości na spędzenie taniego sylwestra, który również może być niezapomnianym przeżyciem.

Już na kilka tygodni przed dniem 31 grudnia warto więc zapoznać się z ofertami sylwestrowymi klubów, dyskotek, a nawet basenów.

Dość powszechnym sposobem na przywitanie nowego roku są zabawy pod chmurką, które zazwyczaj spotykają się z dość dużym zainteresowaniem. Takie sylwestrowe imprezy są organizowane w większości miast w Polsce, więc na pewno uda nam się znaleźć odpowiednią zabawę, w czasie której wraz z innymi mieszkańcami będziemy mogli powitać nowy rok. Sylwester plenerowy to świetna alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie wybierają się na zabawę do klubu czy dyskoteki. Co więcej, na świeżym powietrzu również możemy liczyć na wiele rozmaitych atrakcji, a jedną z największych jest na ogół pokaz sztucznych ogni, który odbywa się wraz z wybiciem północy.

Takie atrakcje w połączeniu z muzycznymi występami sprawiają, że zabawy pod gwiazdami mają wielu miłośników. To jednak oczywiście nie jedyna możliwość zaoszczędzenia na sylwestrze. Jeśli nie należymy do zwolenników imprezowania pod gołym niebem, wówczas być może zainteresują nas tanie zabawy w domach weselnych, hotelach i restauracjach. Powitanie nowego roku wcale nie musi oznaczać przecież udziału w szykownym balu sylwestrowym z wieloma atrakcjami. Może to być także skromniejsza zabawa, która również pozwoli nam przetańczyć całą noc w doborowym towarzystwie. Niedrogie zabawy sylwestrowe są organizowane na ogół przez nieco skromniejsze i mniejsze lokale, więc z ich ofertą warto się zapoznać. Trzeba jednak pamiętać, że w takich przypadkach liczba miejsc jest często ograniczona, więc warto pospieszyć się z dokonaniem rezerwacji.

Istnieje jeszcze wiele innych możliwości na to, aby zaoszczędzić na wieczorze sylwestrowym. Jeśli lubimy spędzać sylwestra w dość nietypowy sposób, wówczas możemy też wziąć udział w sportowym sylwestrze na basenie, zwłaszcza, że witanie nowego roku na pływalni może okazać się naprawdę oryginalne. Imprezy sylwestrowe na pływalniach stają się coraz bardziej popularne, a z całą pewnością nie należą one do tak drogich zabaw jak noworoczne bale. Przekładając noc na basenie nad imprezę taneczną nie musimy martwić się o kreację (wystarczy zabrać ze sobą kostium), odpowiednie obuwie (klapki) ani fryzurę (czepek na głowie), wejdziemy w nowy rok w sportowym stylu, dzięki czemu postanowienia noworoczne o diecie i rekreacji będą o wiele łatwiejsze do zrealziowania.

(Visited 6 times, 1 visits today)